DONALDI NGACMON BENIADËN/ Modelja ‘godet’ sërish me përgjigjen për Ismail Qemalin – AlpeGossip
DONALDI NGACMON BENIADËN/ Modelja ‘godet’ sërish me përgjigjen për Ismail Qemalin

DONALDI NGACMON BENIADËN/ Modelja ‘godet’ sërish me përgjigjen për Ismail Qemalin

Donald Veshaj ka ngacmuar së fundmi Beniada Nishanin me një fjalë të urtë të cilën ajo nuk e di mirë.

“Unë jam Ismail Qemali dhe mbrapa më vjen..”, tha Donaldi ndërsa e la Beniadën të përfundonte fjalinë dhe ajo tha fjalën ‘Kali’. Kjo gjë shkaktoi të qeshura nga banorët të cilët po këmbëngulnin që modelja ta gjente fjalën e duhur.

Ndërkohë Beniada po përpiqej të tregonte mënyrën sesi mbahet një kalë pasi Ilir Shaqiri e pyeti se në cilin pozicion qëndron ai. Më pas banorët kanë vazhduar duke e pyetur Beniadën se kush është Skënderbeu por kjo e fundit u largua e mërzitur duke refuzuar të kthejë përgjigje.

BISEDA:

Donaldi: Unë jam Ismail Qemali dhe mbrapa më vjen…

Beniada:Kali… çfarë është, me kal ka shkuar ai

Iliri: Pse kali mbrapa Ismailit rri?

Beniada: Para- mbrapa nuk e di se ai e mban kështu me…

Einxhel: Kali qëndron poshtë Ismailit

Beniada: Lidhet kali sepse kali ecën mbrapa, jo ti mbrapa e kali përpara

Donaldi: Jam Ismail Qemali dhe ,mbrapa me vjen historia moj Beni…Ai burri me dy pëllëmbë mjekëe ka bërë histori

Iliri: Skënderbeun e njeh?

Beniada:Jo nuk më intereson të flas më me ju, mjaft!