MËNGJESE PLOT DASHURI/ Ja si nis dita për Elita Rudin dhe Zërin (FOTO) – AlpeGossip
MËNGJESE PLOT DASHURI/ Ja si nis dita për Elita Rudin dhe Zërin  (FOTO)

MËNGJESE PLOT DASHURI/ Ja si nis dita për Elita Rudin dhe Zërin (FOTO)

Në muajin shkurt të këtij viti, moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër të një djali, që e pagëzuan me emrin shumë të veçantë, Zëri.

Në profilet e tyre në Instagram, çifti ka publikuar herë pas here momente të veçanta me të voglin, ndërsa ditën e sotme Elita ka treguar për ndjekësit si ka nisur mëngjesi i saj me Zërin.

Moderatorja e ka filmuar të birin teksa belbëzon, ndërkohë që ajo i flet me përkëdheli e dashuri.

“Zëri i tij ma shkrin zemrën.”- shkruan Elita krahas videos së ëmbël të të voglit.