LA AKTRIMIN PËR SHBA-NË/ Nuk do ta besoni çfarë pune bën Bjordi (FOTO) – AlpeGossip
LA AKTRIMIN PËR SHBA-NË/ Nuk do ta besoni çfarë pune bën Bjordi (FOTO)

LA AKTRIMIN PËR SHBA-NË/ Nuk do ta besoni çfarë pune bën Bjordi (FOTO)

Jo vetëm për pushime! Ish-banori i “Big Brother Albania”, Bjordi Mëzini është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në Neë York bashkë me të dashurën e tij, Jona Spahiu.

Këtë e ka treguar vetë Bjordi, në Instagram i vili u është përgjigjur të gjitha pyetjeve të ndjekësve.

I pyetur se sa do të qëndrojë përtej Atlantikut, Bjordi është përgjigjur që shpreson të qëndrojë përgjithmonë dhe i gjendur mes Shqipërisë, Italisë, Austrisë dhe SHBA, ai zgjedh [padyshim] Amerikën.

“Përgjithmonë ishalla!”, thotë ish-banori i BB i cili me sa duket ska ndërmend fare të kthehet.