Luana Vjollca flet për OPERACIONET PLASTIKE/ Përgjigja e saj do ju befasoj: Si ishte ai muhabeti….(FOTO) – AlpeGossip
Luana Vjollca flet për OPERACIONET PLASTIKE/ Përgjigja e saj do ju befasoj: Si ishte ai muhabeti….(FOTO)

Luana Vjollca flet për OPERACIONET PLASTIKE/ Përgjigja e saj do ju befasoj: Si ishte ai muhabeti….(FOTO)

Moderatorja e njohur Luana Vjollca është një ndër femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Fotot e saj provokuese në rrjetet sociale, por edhe format bombastike e bëjnë që të bjerë gjithmonë në sy dhe të komentohet gjerësisht. Në të njëjtën kohë Luana është një ndër moderatoret më të akuzuara për operacione plastike, megjithëse ajo nuk ka pranuar asnjërin prej tyre.

Mirëpo kohët e fundit jo të pakat kanë qenë rastet që Luana është bërë pjesë e mediave rozë për operacionet plastike nisur nga akuzat e fansave të saj dhe për këtë arsye moderatorja ka vendosur të reagojë për herë të parë ndaj tyre. Ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet me bikini në plazh para 7 vitesh.

 

“Si ishte muhabeti i belit dhe këtyre gjërave të tjera dmth???”, pyet në mënyrë ironike Luana teksa shfaqet duke kapur gjoksin me dorë.