Rezarta Shkurtën e zë “halli”/ Këngëtares i duhet të marrë vendimin drastik (FOTO) – AlpeGossip
Rezarta Shkurtën e zë “halli”/ Këngëtares i duhet të marrë vendimin drastik (FOTO)

Rezarta Shkurtën e zë “halli”/ Këngëtares i duhet të marrë vendimin drastik (FOTO)

‘Fenomeni’ që po bën publik këngëtarja Rezarta Shkurta ka prekur pjesën më të madhe të femrave, të paktën një herë në jetë.
Kilogramët e tepërt dhe synimi për t’i shndëruar në muskuj gjithmonë ka munduar shumë gra.

Rezarta ka marrë vendimin që vitin që vjen bark i saj të jetë me pllaka muskujsh dhe të ketë rrëzuar 10 kg.

Ndërkohë ajo po iu nënshtrohet një pjate të madhe mbushur me pasta.