EMOCIONON DUA LIPA/ Këngëtarja flet për herë të parë pas koncertit: Natë e paharrueshme dhe...(FOTO) - AlpeGossip
EMOCIONON DUA LIPA/ Këngëtarja flet për herë të parë pas koncertit: Natë e paharrueshme dhe…(FOTO)

EMOCIONON DUA LIPA/ Këngëtarja flet për herë të parë pas koncertit: Natë e paharrueshme dhe…(FOTO)

Dua Lipa ka folur për herë të parë pas performancës mbreslënëse në Prishtinë.

Kjo do të mbetet një ndër eventet më të rendësishme për Duan, e cila u ngjit në skenë dhe performoi për 35 minuta, hitet e saj botërore.

Ajo kujton edhe herën e parë kur ka performuar në vendlindje, ndërkohë që nuk kishte publikuar asnjë album:

“Edhe njëherë për vendlindjen time!!! Prishtina jeme sa shumë të du. Natë e paharrueshme!

Faleminderit për mikëpritjen dhe energjinë! Shumë gjëra kanë ndryshuar që nga hera e fundit para 2 vitesh, kur performova vetëm 35 minuta, por ndërkohë që nuk kisha asnjë album, ndjeva të njëjtën dashuri”, shkruan ajo.