"BËN NAMIN"/ Xhensila "TËRBON FANSTA" publikon foto "INTIME" nga vaska dhe... - AlpeGossip
“BËN NAMIN”/ Xhensila “TËRBON FANSTA” publikon foto “INTIME” nga vaska dhe…

“BËN NAMIN”/ Xhensila “TËRBON FANSTA” publikon foto “INTIME” nga vaska dhe…

Ish-banorja e Big Brother, Xhensila Pere, tërheq gjithmonë vëmendjen e publikut me fotot e videot provokuese në profilin e saj në Instagram, për të cilat komentohet mjaft.

Së fundmi, bukuroshja  Xhensila Pere, ndau me ndjekësit e saj në Instagram lajmin se kishte bërë një ndërhyrje estetike në hundë.

Por ajo nuk ndalet,  mbrëmjen e djeshme zgjedhë të  provokoj me një video seksi duke na treguar trupin e saj nga vaska./AlpeNews.al