“FOTO SA NJË MIJË FJALË”/ Vesa Luma vjen me DEDIKIMIN për dashurinë e saj: “Sot një vit, e adhurojë…” – AlpeGossip
“FOTO SA NJË MIJË FJALË”/ Vesa Luma vjen me DEDIKIMIN për dashurinë e saj: “Sot një vit, e adhurojë…”

“FOTO SA NJË MIJË FJALË”/ Vesa Luma vjen me DEDIKIMIN për dashurinë e saj: “Sot një vit, e adhurojë…”

Ata janë një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar dhe si të tillë kanë ndjekësit e tyre të shumtë në rrjetet sociale. Po flasim për këngëtaren Vesa Luma dhe reperin Big Basta, të cilët prej disa muajsh janë shpërngulur të jetojnë në Zelandë të Re.

Së fundmi Vesa ka publikuar një foto për një mijë fjalë duke shprehur dashurinë e saj ndaj këngëtarit Big Basta.

“Sot nje vjet,, e adhuroj forcen tende, vullnetin dhe dashurin e pakufijshme per ne! Sa me fat jam un te kem ne krah! Te dua mucho ” shkruan Vesa.

Ata e kanë kremtuar dashurinë e tyre me  Lian-in e vogël./AlpeNews.al