POSTON FOTO NË SHTËPI/ Ja si duket apartamenti luksoz i Bieta Sulos dhe Alban Dudushit (FOTO) – AlpeGossip
POSTON FOTO NË SHTËPI/ Ja si duket apartamenti luksoz i Bieta Sulos dhe Alban Dudushit (FOTO)

POSTON FOTO NË SHTËPI/ Ja si duket apartamenti luksoz i Bieta Sulos dhe Alban Dudushit (FOTO)

Moderatorja e njohur e emisionit “Ftesë në 5” Bieta Sulo dhe Alban Dudushi janë bërë prindër të një djali që e kanë pagëzuar me emrin e veçantë Kroi Art.

Bieta është mjaft aktive dhe shesh herë ndan momente familjare me ndjekësit e saj ku gjithë vëmendjen padyshim e merr i vogli Kroi. Së fundmi, Bieta nëpërmjet disa postimeve ka zbuluar një pjesë të apartamentit të saj modern.

Në fotot e publikuara në Instagram, shihet se shtëpia e Bietës dhe Albanit është me dy kate me shkallë nga brenda dhe mbizotëron kryesisht ngjyra e bardhë dhe kafe.  Në një foto tjetër ku ajo shihet duke pozuar përpara pasqyrës, shihet edhe një pjesë e kuzhinës së saj moderne ku gjithashtu mbizotëron ngjyra e bardhë.

“Gati për xhiro xhiro.”, shkruan Bieta Sulo bashkëngjitur fotove që u komentuan gjatë nga fansat.