PAS DITËLINDJES PËRRALLORE/ Zbulohet dhurata e Besit dhe Xhensilës për Ajkën (FOTO) – AlpeGossip
PAS DITËLINDJES PËRRALLORE/ Zbulohet dhurata e Besit dhe Xhensilës për Ajkën  (FOTO)

PAS DITËLINDJES PËRRALLORE/ Zbulohet dhurata e Besit dhe Xhensilës për Ajkën (FOTO)

Dy ditë më parë, në shtëpinë e Bes Kallakut dhe Xhenisla Myrtezajt kishte festë pasi vogëlushja e tyre Ajka festonte 1 vjetorin e  lindjes. Ata kishin organizuar dy festa një në drekë dhe një në mbrëmje ku dhe nuk munguan surprizat e shumta, këngët dhe kërcimet.

Vëmendjen më të madhe sigurisht që e mori Ajka të cilës për herë të parë i zbuluan edhe portretin e plotë. Ndërkohë pak minuta më parë Besi ka zbuluar dhe dhuratën që ai dhe bashkëshortja i bënë vogëlushes.

Besi ka publikuar dy foto të shkëputura nga festa ku shihet së bashku me një qenush dhe pranë postimit ka shkruar:” Dhurata jonë për Ajkën”, duke prezantuar kështu mikun më të ri të vajzës.