“KRENARE PËR TY VLLAI”/ Elvana i publikon Ermalit videon me momentet më gazmore të filmit – AlpeGossip
“KRENARE PËR TY VLLAI”/ Elvana i publikon Ermalit videon me momentet më gazmore të filmit

“KRENARE PËR TY VLLAI”/ Elvana i publikon Ermalit videon me momentet më gazmore të filmit

Në ditën më të rëndësishme për mikun e saj të ngushtë, Ermal Mamaqin, Elvana Gjata ka bërë një urim mjaft të këndshëm.

Këngëtarja ka marrëdhënie të ngushta me moderatorin prej kohësh, dhe gjithnjë i referohen njëri-tjetrit si motër dhe vëlla.

Ndaj ajo e quan vëlla Ermalin, për të cilin shprehet se është shumë krenare. Këngëtarja ka publikuar edhe një video me disa nga momentet më gazmore të xhiruara gjatë filmit “2 Gisht Mjaltë”.

Pas gjithë kësaj kohe në pritje, komedinë ku luajnë Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata do ta shohim në 28 mars në të gjitha kinematë.