"ÇMENDET" këngëtarja shqiptare/ Ngre "KËMBËT MBI TAVAN" dhe tregon...(VIDEO) - AlpeGossip
“ÇMENDET” këngëtarja shqiptare/ Ngre “KËMBËT MBI TAVAN” dhe tregon…(VIDEO)

“ÇMENDET” këngëtarja shqiptare/ Ngre “KËMBËT MBI TAVAN” dhe tregon…(VIDEO)

Dua Lipa është njëra nga këngëtaret më të njohur shqiptare në botë.

Pas shumë sukseseve të saj, fshihet një punë e madhe dhe angazhim i madh i këngëtares shqiptare. Kurse tashmë që ka arritur majat e suksesit ajo është fiksim i shumë njerëzve në mbarë botën.

Së fundi, Dua ka publikuar një video në llogarinë e saj në “Instagram” ku tregon haptazi sesi përpiqet të mbaj fizikun e saj në formë.

Duke u përpjekur ta mbaj trupin në ekujlibër Dua nuk lodhet duke  provuar prap derisa ajo të arrij synimin e saj.

Përgatiti: AlpeNews.al