U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Eni Koçi ndan momentin më të bukur me vajzën – AlpeGossip
U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Eni Koçi ndan momentin më të bukur me vajzën

U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Eni Koçi ndan momentin më të bukur me vajzën

Eni Koçi në tetor u bë nënë për herë të parë, por vetëm së fundmi ka ndarë një foto të plotë të së bijës. Këngëtarja ka postuar një foto ku shfaqet duke e mbajtur vogëlushen në kraharor teksa ajo fle gjumë.

Eni Koçi ndan momentin më të bukur me vajzën

Ditën që lindi Adean, Eni postoi në instagram një foto dhe shkroi:”Mirë se erdhe Adea Prelvukaj. ?Jam e bekuar që sot mora emrin më të shenjtë, emrin Nënë. Adea ime, të dua më shumë se çdo gjë në botë. Faleminderit që ma zbukurove jeten”.