Françeska nxjerr gjoksin topless por ka një problem me pamjen, fansat shpërthejnë në komente – AlpeGossip
Françeska nxjerr gjoksin topless por ka një problem me pamjen, fansat shpërthejnë në komente

Françeska nxjerr gjoksin topless por ka një problem me pamjen, fansat shpërthejnë në komente

Françeska Jaçe duket se e ka zbuluar pikën e saj më të fortë… dhe ai është gjoksi.
Ditët e fundit ajo ka bërë disa postime duke vënë në pah gjoksin bombastik. Kështu ka bërë edhe sot, ku ka publikuar një foto nga një hotel luksoz në Gjermani, teksa pozon topless.

Por veç fotos ajo ka ngacmuar edhe pak fantazinë e fansave duke shkruar:

C’mendim keni per pamjen?”.
Menjëherë pas kësaj pyetjeje kanë shpërthyer komentet, e sigurisht të gjitha ishin për gjoksin e saj e aspak për “pamjen” jashtë dritares.