U NDA NGA KLEVIS BALLIU PAS 2 VITESH/ Ilda Bejleri ja thotë troç çfarë humbi (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
U NDA NGA KLEVIS BALLIU PAS 2 VITESH/ Ilda Bejleri ja thotë troç çfarë humbi (FOTO+VIDEO)

U NDA NGA KLEVIS BALLIU PAS 2 VITESH/ Ilda Bejleri ja thotë troç çfarë humbi (FOTO+VIDEO)

U përhap me shpejtësi ditën e sotme lajmi se moderatorja bukuroshe dhe shumë e komentuar në media është ndarë nga ish-deputeti Klevis Balliu pas 2 vitesh lidhje.

Burime për “Gazeta shqiptare” kanë treguar se Klevisi dhe Ilda janë ndarë e ribashkuar shumë herë, por kjo ndarje është përfundimtare.

Ndërkohë pak më parë blogeri dhe opinionisti Olti Curri ka postuar një video ku shfaqet me Ildën dhe tregon se ajo është shumë punëtore, gatuan e i bën punët e shtëpisë vetë.

“Gjellën e bëj me duart e mia, s’ja lë kurrë njeriu”, shprehet Ilda duke treguar kështu se Klevisi ka humbur një vajzë për shtëpi.

View this post on Instagram

Olti dhe Ilda

A post shared by Xing.al (@xing.al) on