Pasi thanë se e tradhtoi me shokun e skuadrës, Icardi dhe Wanda Nara sërish në telashe, kjo nuk pritej! (FOTO) – AlpeGossip
Pasi thanë se e tradhtoi me shokun e skuadrës, Icardi dhe Wanda Nara sërish në telashe, kjo nuk pritej! (FOTO)

Pasi thanë se e tradhtoi me shokun e skuadrës, Icardi dhe Wanda Nara sërish në telashe, kjo nuk pritej! (FOTO)

Pse kështu vallë?

Mauro Icardi është një nga emrat më “të nxehtë” të kësaj merkatoje verore dhe e ardhmja e tij është në pikëpyetje. Mirëpo flitet se ai nuk po mendon për një atë ardhme larg Inter dhe larg Milano-s. Sulmuesi argjentinas, në fakt, po planifikon jetën e tij në kryeqendrën milaneze, aty ku fëmijët e tij (dhe ata të Ëanda Nare e Maxi Lopez) jetojnë dhe kanë gjetur qëndrueshmëri.

Dëshira për të qëndruar në Milano është konfirmuar nga vetë Wanda Nara, e cila ka zbuluar nëpërmjet një postimi në Instagram se çifti, që jeton prej kohësh në apartamentin e një hoteli luksoz, por ristrukturon shtëpinë e re, që ndodhet në një pallat tjetër milanez.

Mesa duket çifti i kanë kaluar me shumë sportivitet lajmet se Wanda e ka tradhtuar Icardin me shokun e tij të skuadrës, Brozoviç.

Por telashet nuk kanë të ndalur me Maxi Lopez. Këtë herë, lojtari i Udinese-s vendosi një akuzë shumë specifike në mediat sociale: ish-gruaja e tij nuk e lejon të shohë fëmijët e tij për dy muaj.

“Urime për nënën e fëmijëve të mi për të zgjedhur një markë të re të makinave … dje u bënë dy muaj që kur kam parë fëmijët e mi”, shkroi sulmuesi argjentinas me një batutë satirike ndaj gruas aktuale të Mauro Icardi-t, sulmuesi-t të Interit. Lojtari i klubit friulian ka hequr komentet nga posti sepse tema është si gjithmonë shumë e lodhshme. Në Instagram, Maxi gjithashtu botoi fotografinë e tatuazheve që ka bërë me emrin e fëmijëve të tij, Benedicto në në krah dhe Valentino në anën e pasme. Hashtagsat janë: “Më mungoni” dhe “61 ditë”. Ai nuk i ka parë fëmijët e tij gjithë këto kohë dhe numëron ditët e kaluara, të tre fëmijët e lindur nga martesa me argjentinasen.