ÇIFTI MË I PAPRITUR I VITIT/ Fabrizio Corona kapet duke u puthur me aktoren e famshme (FOTO) – AlpeGossip
ÇIFTI MË I PAPRITUR I VITIT/ Fabrizio Corona kapet duke u puthur me aktoren e famshme (FOTO)

ÇIFTI MË I PAPRITUR I VITIT/ Fabrizio Corona kapet duke u puthur me aktoren e famshme (FOTO)

Asia Argento është një nga aktoret më të famshme italiane që para disa muajsh u përfshi në një skandal seksual ku thuhej se kishte abuzuar me një të mitur. Fotot e saj në shtrat me 17-vjeçarin Jimmy Bennet u publikuan nga prestigjozja amerikane “TMZ”, megjithatë ajo mohoi gjithçka lidhur me këto fakte.

Tani duket se Asia e ka lënë këtë histori pas krahëve dhe ka filluar një lidhje të re me mbretin e paparacëve italianë Fabrizio Corona.

Edhe pse duket e pabesueshme dyshja e famshme italiane janë fotografuar duke u puthur nga revista ‘Chi’ dhe sipas mediave italiane ata janë çifti më i papritur i vitit.

Në një intervistë për revistën ‘Chi’ aktorja tregon se është njohur me Fabrizion në një takim pune, e cila ishte vetëm për disa minuta dhe zgjati plot dy orë.