FANSJA NGACMON AULONËN ME PYETJEN IRONIKE/ Shihni si e mbron partneri i saj (FOTO) – AlpeGossip
FANSJA NGACMON AULONËN ME PYETJEN IRONIKE/ Shihni si e mbron partneri i saj (FOTO)

FANSJA NGACMON AULONËN ME PYETJEN IRONIKE/ Shihni si e mbron partneri i saj (FOTO)

Aulona Musta është një nga gazetaret më të njohura e më të komentuara që flet gjithnjë pa dorashka dhe thumbon personazhet e famshëm të showbizit shqiptar. Ajo është shumë aktive në Instagram ku publikon foto e video të ndryshe nga përditshmëria e saj dhe jo rrallë herë ndodh që kapet me fansat.

Së fundmi ka publikuar një foto ku shkruan “Rezultatet arrihen duke punuar, jo duke ëndërruar!”, po ti kur do e fillosh stërvitjen? Ajo mori shumë mesazhe komplimentuese, por një fanse e pyet me ironi “ne që sbëjmë palestër dhe nuk na pëlqen, thua do vdesim?”

Aulona i kthe përgjigje dhe i tha ku e lexove këtë, por fansja u shpreh se pyeti thjesht për kuriozet dhe asaj nuk i pëlqen palestra dhe kjo gjë është gusto gusto.

E në këtë moemtn ndërhyri partneri i Aulonës i cili i ktheu përgjigjen më ironike të mundshme: Palestra është edukatë, nuk është preferencë! Pastaj, të kompenson universi, të heq pak edukatë, por të shton ironinë!