Bleona Qereti di si t’i bëjë të gjithë të flasin për të! Veshja dhe gjoksi i saj tërheqin sërish vëmendje në këtë event të madh (VIDEO) – AlpeGossip
Bleona Qereti di si t’i bëjë të gjithë të flasin për të! Veshja dhe gjoksi i saj tërheqin sërish vëmendje në këtë event të madh (VIDEO)

Bleona Qereti di si t’i bëjë të gjithë të flasin për të! Veshja dhe gjoksi i saj tërheqin sërish vëmendje në këtë event të madh (VIDEO)

Pas përfundimit të eventit më të rëndësishëm të ndarejs së çmimeve Oscar 2018 para pak muajsh, në tapetin e kuq parakaluan vipat ku u organizua një ‘afterparty’ nga Vanity Fair në Los Angeles.

Ajo që la gojëhapur të gjithë ishte parakalimi i Bleona Qeretit, e cila tërhoqi vëmendjen me një veshje të ekzagjeruar ku tregoi shumë lëkurë. Bleona parakaloi në tapetin e kuq me një veshje rrjete, me gjoks jashtë, por me thithka të mbuluara.

Stream @amfarlive now . Link in bio

A post shared by Bleona (@bleona) on

Mediat botërore, si Daily Mail, Ekspress.UK ku nuk kanë nguruar që t’i dedikojnë një shkrim këngëtares, duke e etiketuar si “shqiptarja e paturpshme”.

Bleona Qereti ka rrezikuar sërish me një fustan të tejdukshëm pas “Oscar”. Ajo mori pjesë sot në eventin që organizohet çdo vit “amfAR” një fondacion në ndihmë të të prekurve me virusin HIV.

Këngëtarja shqiptare ka parakaluar në tapetin e kuq e veshur me një fustan ngjyrë ari, por që i vërehen edhe pjesët e trupit, veçanërisht gjoksi që ka tërhequr vëmendjen e fansave.

@amfar #now

A post shared by Bleona (@bleona) on