Enca ua bën hapur DISS-in të gjithave: Mbretëreshat nuk krahasohen me kur*at (FOTO) – AlpeGossip
Enca ua bën hapur DISS-in të gjithave: Mbretëreshat nuk krahasohen me kur*at (FOTO)

Enca ua bën hapur DISS-in të gjithave: Mbretëreshat nuk krahasohen me kur*at (FOTO)

Publiku ka treguar shpesh herë se Enca është një ndër këngëtaret më të kërkuara dhe përfolura. Është ‘Mbretëresha e Instagramit’ me 1.6 milion ndjekës dhe dikur ishte ‘mbretëresha e OTR’, por si duket Enca ka dy fjalë për shumë vajza që mendojnë se mund ta ‘zëvendesojne’ apo për arsye të tjera vetëquhen të suksesshme, shkruan intv.al

“Mbretëreshat nuk krahasohen me kur*at”, – shkruan Haxhia në postimin e bërë ne Twitter. Me kë ta ketë vallë? Kjo nuk dihet por shihet se ky DISS mund të jetë për këdo.