ËSHTË PËRFOLUR SHPESH PËR SHTATZËNI/ Xhensila zbulon planet për t’u bërë sërish nënë – AlpeGossip
ËSHTË PËRFOLUR SHPESH PËR SHTATZËNI/ Xhensila zbulon planet për t’u bërë sërish nënë

ËSHTË PËRFOLUR SHPESH PËR SHTATZËNI/ Xhensila zbulon planet për t’u bërë sërish nënë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj ishte mbrëmjen e sotme e ftuar në “Më lër të flas” në Top Channel. Ajo foli si për jetën e saj profesionale, ashtu dhe atë private.

Është për përfolur shpesh për shtatzëni, Xhensila

Xhensila zbuloi planet për zgjerimin e familjes teksa u shpreh: Planet janë dhe vazhdojnë të jenë. Deri në pesë anëtarë, tre fëmijë janë mirë.

Është për përfolur shpesh për shtatzëni, Xhensila

Kujtojmë se në rrjet është përfolur shpesh se këngëtarja është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë, por kjo nuk është e vërtetë…akoma.

Është për përfolur shpesh për shtatzëni, Xhensila

Është për përfolur shpesh për shtatzëni, Xhensila

Është për përfolur shpesh për shtatzëni, Xhensila