Gazetarja shqiptare shfaqet e apasionuar pas palestrës/ Fansat e kryqëzojnë: I ke b*thët e varura! (VIDEO+FOTO) – AlpeGossip
Gazetarja shqiptare shfaqet e apasionuar pas palestrës/ Fansat e kryqëzojnë: I ke b*thët e varura! (VIDEO+FOTO)

Gazetarja shqiptare shfaqet e apasionuar pas palestrës/ Fansat e kryqëzojnë: I ke b*thët e varura! (VIDEO+FOTO)

Gazetarja dhe njëkohësisht moderatorja e emisionit “Thumb” përveç thumbave që lëshon për vipat njihet dhe për pasionin ndaj palestrës. Bëhet fjalë për Aulona Mustën..

Aulona poston shpesh në rrjete sociale video ose foto gjatë stërvitjes dhe duket që është me të vërtetë në top formë.

Sot në një video të postuar në Instagram, Aulona tregon se po bën squats me 90kg në kurriz.

Si gjithmonë nuk kanë munguar komentet e fansave, ku ka nga ato pozitive, por dhe negative.

“Aulona e ke pjesen e vitheve shume te rene posht si ka mundesi pasi bene dhe palester?”- ka qenë komenti i një prej fanseve të saj, gjë që e ka bërë gazetaren ti kthej përgjigjje menjëherë.

“90kg squat nuk do mund ti ngrinin dot kurre vithe shume te rena poshte…😉😉🤣🤣”, shprehet Aulona, sigurisht pa lënë mënjanë dhe ironinë gjë të cilën e ka pikë të fortë./AlpeNews.al/