NJË TJETËR SOZI/ Njihuni me ”binjaken” e Arbana Osmanit, do të habiteni nga… (FOTO) – AlpeGossip
NJË TJETËR SOZI/  Njihuni me ”binjaken” e Arbana Osmanit, do të habiteni nga… (FOTO)

NJË TJETËR SOZI/ Njihuni me ”binjaken” e Arbana Osmanit, do të habiteni nga… (FOTO)

Këto kohë kemi dëshmuar shumë personazhe të famshme shqiptare që kanë gjetur sozitë e tyre diku nëpër Shqipëri ose botë. Adrola Dushi ngjan me Madalina Ghenea, Era Istrefi ngjan me vajzën e Gjyste Vulajt, Xhemi Shehu ngjan me Ira Seferin,  Elvana Gjata ngjan me vajzën e panjohur dhe Alban Skënderaj ngjan me Lorik Canën.

Sot, rradhën për tu prezantuar me sozinë e vet e paska patur Arbana Osmani.

Shumë prej nesh tashmë janë familjarizuar me serialin e njohur ”La Casa de papel” ndryshe ”Shtëpia e letrave”. Personazhi që na tërhoqi vëmëndjen është pikërisht Itziar Ituño Martínez, një aktore Spanjolle ndryshe e njohur për rolin e saj të Raquel Murillo në serial.

Mes moderatores sonë Arbana Osmani, dhe aktores spanjolle mund të dallohet lehtësisht ngjashmëria dhe nëse nuk na besoni, ja disa foto për ju.

 

 

 

Hë, si thoni?! /AlpeGossip.al