KIARA TITO ME BIKINI DHE KËMBËT HAPUR/ Kimikati e ngacmon për Butrintin: U ndyrsina… – AlpeGossip
KIARA TITO ME BIKINI DHE KËMBËT HAPUR/ Kimikati e ngacmon për Butrintin: U ndyrsina…

KIARA TITO ME BIKINI DHE KËMBËT HAPUR/ Kimikati e ngacmon për Butrintin: U ndyrsina…

Moderatorja Kiara Tito është një ndër femrat më seksi të ekranit shqiptar.

Ajo është komentuar gjithmon në media për lidhjen e saj me këngëtarin Butrint Imeri Pvarasisht se të dy e kanë mohuar lidhjen .

Ditën e sotme Kiara ka publikuar një foto seksi në plazh por komenti i aktorit të “Portokallis” është epik: Uaaa ndyrsina ke kto gurat edhe ke ky shazlloni ka hedh foto edhe butrinti , uuuu vdeksh ishalla o shtrig o qelpsin