“KËNGËN E KUJT TË VJEDH TANI?” Noizy “ndez gjakrat” akoma më shumë me Don Phenom (FOTO) – AlpeGossip
“KËNGËN E KUJT TË VJEDH TANI?” Noizy “ndez gjakrat” akoma më shumë me Don Phenom (FOTO)

“KËNGËN E KUJT TË VJEDH TANI?” Noizy “ndez gjakrat” akoma më shumë me Don Phenom (FOTO)

“Hmm këngën e kujt me vjedh tani.. #në mendime” kështu është shprehur Noizy krahas fotos së fundit të postuar në Instagram.

E në këtë rast pyetjen “Po ky kë po ironizon?” mund t’i përgjigjemi pa u menduar dy herë: sigurisht që ky është një diss drejtuar Don Phenom.

Prej ditësh mes reperëve dhe Encës janë “ndezur gjakra” dhe “disset” e tyre nuk po e njohin fundin.

Dhe siç u bë zakon, tashmë presim përgjigjen e “kundërshtarëve” të tij…