Skandal në koncertin e reperit shqiptar, ai ndërpret këngën pas pamjeve të rënda – AlpeGossip
Skandal në koncertin e reperit shqiptar, ai ndërpret këngën pas pamjeve të rënda

Skandal në koncertin e reperit shqiptar, ai ndërpret këngën pas pamjeve të rënda

Reperi shqiptar i hitit “Kriminell” është përfshirë në një ngjarje të pakëndshme mbrëmjen e djeshme në një nga koncertet e tij. Bëhet fjalë për reperin Azet, i cili ka qenë duke performuar në një club nate në Gjakovë në momentin që ka nisur një sherr mes dy klientëve.

Në një video që është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet social , shihet reperi teksa performon ndërkohë që dy persona sulmojnë njëri-tjetrin. Siç kanë treguar të pranishmit për ‘Insajder’ sherri ka qenë shumë i madh dhe për ketë arsye reperit i është dashur të ndërpres performancës.

Ata tregojnë që gjithçka ka marr fund shpejt dhe nuk ka pasur të lënduar. Ndërkohë që Azet ka pasur mundësi të vazhdojë performancën e ti