SEKSI DHE SERIOZE/ VIP-et Shqiptare që ja besuan look-un e tyre tërësisht ngjyrës së zezë – AlpeGossip
SEKSI DHE SERIOZE/ VIP-et Shqiptare që ja besuan look-un e tyre tërësisht ngjyrës së zezë

SEKSI DHE SERIOZE/ VIP-et Shqiptare që ja besuan look-un e tyre tërësisht ngjyrës së zezë

Të njohurat shqiptare i kemi parë vazhdimisht teksa shfaqen me pamje krejtësht të reja, me një look të ri, me veshje të një stili unik. Në një mënyrë apo tjetër shpesh na tregojnë se cilat janë preferencat e tyre lidhur me flokët, veshjen etj.

E zeza është ngjyra që i zgjidh të gjitha “hallet”, të tregon seksi, mbulon defektet, të jep një pamje autoritare dhe kombinohet lehte me çdo ngjyrë tjetër.

Mesa duket edhe VIP-et tona e duan shumë të zezën në look-un e tyre, aq shumë saqë ja besojnë gjithë veshjen. Më poshtë ALPEgossip.al do t’iu sjellë disa nga të njohurat shqiptare që e kanë lënë shkëlqimin e tyre në dorë të ngjyrës së zezë.

View this post on Instagram

Fishnet stockings where?💁🏻‍♀️

A post shared by Tayna (@tayna) on

 

View this post on Instagram

I built me. 🖤

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

PerPuthen! 💋 pas pak ne @ediell_topchannel ☀️

A post shared by NEVINA SHTYLLA (@nevinashtylla) on

View this post on Instagram

🐿

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema) on

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

View this post on Instagram

Little black dress🖤

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

View this post on Instagram

90’s Nora 😜

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

View this post on Instagram

⚓️

A post shared by o r i • n e b i j a j (@ori_nebijaj) on

View this post on Instagram

mood 🧸

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

View this post on Instagram

Feels good to be back #berlinale2020

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

 

View this post on Instagram

♣️

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani) on

View this post on Instagram

Oh you look how I’m feeling 😜

A post shared by Fjoralba Ponari (@fjoralba.ponari) on

 

View this post on Instagram

Ich muss los baby…

A post shared by Loredana (@loredana) on