“SI TË LA BURRI ME BARK PËRJASHTA MI AMON?”/ Aulona nuk ja përton fanses: I kam bërë… (FOTO) – AlpeGossip
“SI TË LA BURRI ME BARK PËRJASHTA MI AMON?”/ Aulona nuk ja përton fanses: I kam bërë… (FOTO)

“SI TË LA BURRI ME BARK PËRJASHTA MI AMON?”/ Aulona nuk ja përton fanses: I kam bërë… (FOTO)

Nëse në ekran është ajo që “thumbon” personazhet e famshëm, në rrjetet sociale janë fansat e saj që i tërheqin veshin sa herë që nuk iu pëlqen diçka nga moderatorja Aulona Musta. Ajo është shumë e drejtpërdrejtë dhe nuk e ka aspak problem të kapet në komente me fansat të cilët i ironizon herë pas herë prej komenteve negative që bëjnë.

Së fundmi Aulona ka publikuar një foto ku shfaqet shumë seksi në një event të mbajtur së fundmi në Tiranë dhe një fanse e pyet: “Si të la burri me bark përjashta mi amon”?

Aulona nuk ia përtoi fare ironinë dhe ia ktheu: “I kam bërë block që mos të më shohi”.