I PASKA FIKSIM SHQIPTARËT/ Miliarderi iranian kapet mat me modelen shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
I PASKA FIKSIM SHQIPTARËT/ Miliarderi iranian kapet mat me modelen shqiptare (FOTO)

I PASKA FIKSIM SHQIPTARËT/ Miliarderi iranian kapet mat me modelen shqiptare (FOTO)

Pas lidhjes me Morena Tarakun, miliarderi iranian, Sasha Sobhani është bërë shumë i njohur në Shqipëri dhe shumë i komentuar në media. Pas ndarjes nga Morena, Sashës duket se i kanë ngelur fiksim vajzat shqiptare.

Ditën e sotme miliarderi ka qenë në shoqërinë e super modeles shqiptare Vildane Zeneli.

Dyshja ndodhen në Hollandë nga ku Vildane ka postuar një foto gjatë drekës duke etiketuar edhe miliarderin.

Sasha ja ka shprehur hapur pëlqimin Vildanes me postimet e tij në Instastory dhe mesa duket më në fund ka arritur ta takojë modelen.