“KA SHIJE EKZOTIKE”/ Zogu rrëfen eksperienën në shtrat me këngëtaren shqiptare (VIDEO) – AlpeGossip
“KA SHIJE EKZOTIKE”/ Zogu rrëfen eksperienën në shtrat me këngëtaren shqiptare (VIDEO)

“KA SHIJE EKZOTIKE”/ Zogu rrëfen eksperienën në shtrat me këngëtaren shqiptare (VIDEO)

I ftuar së fundmi në një intervistë në “Gazeta shqiptare”, ishte Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si “Zogu i Tiranës”. Gjatë bisedës në studio, moderatorja e ka pyetur Zogun se ç’pyetje pikante do të kishte dëshirë t’i bënte këngëtares Gugu.
“Mund ta pyesja për krevatin, për pozicionet e preferuara. Sa e nxehtë je, kthehu kështu, rri kështu, rrotullohu kështu.

Ajo më ka treguar shumë në fakt se jemi shumë shok e shoqe, flasim lirshëm si gjithë rinia, çfarë bën ti në krevat, si rri, sa e nxehtë je, sa e shijshme je.”
I pyetur nga moderatoret nëse e ka shuar kureshtjen me vepra dhe jo me fjalë dhe çfarë shije kishte Gugu, Hermesi ka treguar:

“Është një shprehje që kanë pas thënë më parë: ‘Shalqiri dhe pjepri do provuar’.

Gugu kishte shije ekzotike, shije ananasi.”- është shprehur Zogu, i cili më pas ka treguar se tashmë marrëdhëniet mes tyre ishin vetëm shoqërore.