VODHI LOJË SEKSI NË DYQAN/ Policia vendos shpërblimin për personin që e gjen – AlpeGossip
VODHI LOJË SEKSI NË DYQAN/ Policia vendos shpërblimin për personin që e gjen

VODHI LOJË SEKSI NË DYQAN/ Policia vendos shpërblimin për personin që e gjen

Policia ka nisur kërkimet për një grua e cila ka vjedhur një lojë seksi nga një dyqan.

Gruaja është parë duke hyrë në një dyqan në Perth, Australi pas orës 8 të darkës. Ajo e fshehu lojën e seksit poshtë bluzes dhe më pas doli jashtë pa paguar për të.

Policia publikoi pamjet në Facebook, të cilat janë kapur nga kamerat CCTV. Ata kanë vendosur dhe një shpërblim për personin që raporton identitetin e vërtetë të hajdutes.

Nga imazhet, gruaja duket se është e bardhë por ka marrë rreze dielli, ka flokë dhe sy ngjyrë kafe. Sa i përket moshës, mund të jetë rreth 20-30 vjece.