FIFI DOLI NGA SHTËPIA E “BIG BROTHER”/ Meridiani flet me Ilirin: Është larguar një finaliste – AlpeGossip
FIFI DOLI NGA SHTËPIA E “BIG BROTHER”/ Meridiani flet me Ilirin: Është larguar një finaliste

FIFI DOLI NGA SHTËPIA E “BIG BROTHER”/ Meridiani flet me Ilirin: Është larguar një finaliste

Ditën e sotme Fifi vendosi të largohej nga shtëpia e “Big Brother” për shkak të disa arsyeve shëndetësore.

Në një bisedë me Ilirin ,Meridiani është shprehur se kësaj shtëpie do i mungojë një finaliste.

“Për mua këtij edicioni do ti mungoj një person shumë i rëndësishëm,një finaliste,”-flet ai për Fifin.

“Gjithashtu dhe për mua.Nuk do ti mungojë vetëm 1 por 2,sepse dhe Kledin e shihja finalist për atë mënyrën sistematike që e kishte jetën e vet dhe shumë njerëzve do ti pëlqente kjo gjë,”-tha Iliri.