XHAKETAT E LORI HOXHËS/ Janë modelet “Must Have” që do të bëjnë namin në sezonin pranveror (FOTO) – AlpeGossip
XHAKETAT E LORI HOXHËS/ Janë modelet “Must Have” që do të bëjnë namin në sezonin pranveror (FOTO)

XHAKETAT E LORI HOXHËS/ Janë modelet “Must Have” që do të bëjnë namin në sezonin pranveror (FOTO)

Sezonit veror po i vjen fundi  prandaj në garderobën tonë duhet të shtojmë xhaketet. Kjo pasi këtë sezon ato  janë pushtuar nga një larmi ngjyrash dhe modelesh.

Trendi i 2018 duket se do të ketë shumë guxim dhe risi por me sa duket Lori Hoxha e ka prekur më përpara këtë  trend  duke na reklamuar disa nga xhaketat e garderobës së saj.

Nga modelet klasike deri te moderne ja xhaketat e Lori Hoxhës që do të jenë në modë këtë sezon.

 Xhaketet me Kuadrata

Xhaketat Lëkurë

Xhaketat prej Leshi

Xhaketat Lëkur e viteve 90

Xhaketat me Rrip në mes

Përgatiti:AlpeNewss.al