“S’E IMAGJINOJ DOT SHTËPINË PA DAGZ”/ Donaldi nervozohet me Beatrix: E ke thënë edhe herë tjetër – AlpeGossip
“S’E IMAGJINOJ DOT SHTËPINË PA DAGZ”/ Donaldi nervozohet me Beatrix: E ke thënë edhe herë tjetër

“S’E IMAGJINOJ DOT SHTËPINË PA DAGZ”/ Donaldi nervozohet me Beatrix: E ke thënë edhe herë tjetër

Që kur doli në nominim Dj Dagz, Beatrix Ramosaj nuk është ndjerë aspak mirë. Të premten ajo u shpreh se nëse Arbëri del, do të largohej së bashku me të nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Ndërsa mbrëmë teksa bisedonte me Einxhel, këngëtarja e njohur shprehet se “nuk e shikon dot shtëpinë pa Dj Dagz”. E duket se këto deklarata të Beatrix e kanë nervozuar paksa partnerin e saj, Donald Veshaj.

“Nuk mund ta shoh shtëpinë pa të (qan). Nuk e imagjinoj dot, shpresoj me shpirt”, i tha këngëtarja, Einxhel Shkirës, e cila ka nisur një romancë me Dj Dagz. Menjëherë pas kësaj, Beatrix zhvilloi një diskutim me aktorin e njohur, i cili i kërkoi “që të qetësohej dhe të duronte edhe pak”.

Biseda mes tyre:

Beatrix: Pse je me nerva?

Donald: The që do dal

Beatrix: Nuk thashë, jo jeta nuk thashë ashtu

Donald: E ke thënë dhe herë tjetër, që po doli Dagz do iki pas tij

Beatrix: Më fal o jeta

Donald: E kam për ty që të mos mërzitesh, është lojë. Dua të dal dhe unë pas teje, po qetësohu. Iku