DITË E VEÇANTË/ Besniku feston ditëlindjen dhe urimi i Jonidës na i bëri sytë zemra (FOTO) – AlpeGossip
DITË E VEÇANTË/ Besniku feston ditëlindjen dhe urimi i Jonidës na i bëri sytë zemra (FOTO)

DITË E VEÇANTË/ Besniku feston ditëlindjen dhe urimi i Jonidës na i bëri sytë zemra (FOTO)

Sot është një ditë e veçantë në familjen e Jonidës dhe Besnikut, pasi ky i fundit feston ditëlindjen. Producenti ka marrë urime të shumta nga njerëzit e dashur, ku sigurisht nuk ka munguar një urim nga Jonida.

Aktorja i ka dedikuar të shoqit fjalët më të ndjera të dashurisë. “Kjo është ndër fotot tona të preferuara edhe pse para 6 vitesh. Ajo që e du më shumë se gjithcka te ne, është se kenaqemi e qeshim bashkë njësoj si atëherë. Gëzuar ditën tënde të lindjes dashuria ime dhe e Emit. Të dua”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Jonida është një ndër aktoret e serialit “HOT”, i cili transmetohet të dielave në orën 20:00 në Tv Klan. Seriali ka si producentë Ermal Mamaqin dhe Dritan Huqin, ndërsa si autorë Klaudia Brahimajn dhe Bjordi Mezinin.

Ju