“A MË DO KIARA JASHTË?” Efi i përgjigjet Luizit: Dashuri miqësore dhe… – AlpeGossip
“A MË DO KIARA JASHTË?” Efi i përgjigjet Luizit: Dashuri miqësore dhe…

“A MË DO KIARA JASHTË?” Efi i përgjigjet Luizit: Dashuri miqësore dhe…

Luiz Ejlli, Efi Dhedhes, Dea Mishel dhe Krist Aliaj janë katër finalistët e këtij edicioni të “Big Brother VIP”. Pas ‘Prime’-t të mbrëmjes së djeshme ata kanë festuar në mënyrën më të mirë të mundshme.

Ata kanë kënduar, kërcyer dhe në festën e tyre nuk ka munguar as alkooli, ku duket se e kanë tepruar paksa.

Teksa ishin ulur në tavolinën e ngrënies, Luizi pyet Efin nëse ‘Kiara a më do jashtë?”.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Kiara a më do jashtë?

Efi: Je shumë i mirë për jashtë

Luizi: Po të pyes, Kiara a më do?

Efi: Të do, por është një keqkuptim mes nesh

Luzi: Keqkuptim mes ju të dyjave. Kiara më do, ti më do

Efi: Dashuri miqësore e dashuri dashurore

Luizi: Ça keni ju me njëra-tjetrën punë për ju. Kiara më do, ti më do

Efi: Të do, nuk ndërhyj në atë pjesë

Luizi: Po pra, ti më do, Kiara më do

Efi: Unë të kam shumë xhan

Luizi: Po pra, në mënyrat e tua. Ti më do me mënyrën tënde, Kiara me të veten.