DEMI ROSE APO ZAIMINA VASJARI? Ky është FUSTANI që po "çmend" vajzat (FOTO) - AlpeGossip
DEMI ROSE APO ZAIMINA VASJARI? Ky është FUSTANI që po “çmend” vajzat (FOTO)

DEMI ROSE APO ZAIMINA VASJARI? Ky është FUSTANI që po “çmend” vajzat (FOTO)

Me zhvillimin e rrjeteve sociale tashmë çdo gjë është më e lehtë duke përfshirë këtu edhe përditësimin me të rejat më të fundit nga moda të cilat vajzat e Hollywood-it i reklamojnë në Instagram.

Kështu ka ndodh erdhe së fundmi ku zaimina Vasari dhe Demi Rose kanë veshur të dyja të njëjtin fustan të reazliaur nga shtëpia e modës “House of cb”.

Sigurisht që ishte Demi Rose ajo e cila e përhapi fillimisht këtë trend por edhe Zaimina duhet përgëzuar që e ka sjellë edhe në vendin tonë.

Se cilës i shkon më shumë, atë po ua lëmë në dorë juve: