Sharmante dhe plot stil, femrat e njohura shqiptare që kanë sfiduar vitet! (FOTO) – AlpeGossip
Sharmante dhe plot stil, femrat e njohura shqiptare që kanë sfiduar vitet! (FOTO)

Sharmante dhe plot stil, femrat e njohura shqiptare që kanë sfiduar vitet! (FOTO)

Prej vitesh i shohim në ekranet tona dhe na duket sikur ato kanë qenë gjithmonë aty, po aq të bukura dhe sharmante. Rinia e përhershme është tipari i tyre i përbashkët. Edhe pse mbi supet e tyre mbajnë më shumë se 40 vjet, ato janë konkurrente të denja edhe të 20-vjeçareve të sotme.

Dikush e ka të trashëguar bukurinë, e dikush tjetër falë edhe ndërhyrjeve estetike arrin të jetë në një formë të përsosur saqë i “xhelozojmë” të gjithë. Na duket sikur koha i ka mbajtur me hatër dhe në vend që të plaken ato janë zbukuruar edhe më shumë.

Të suksesshme në karrierë, por edhe në jetë ato shfaqen në formë se kurrë. Por kush janë disa nga femrat e njohura shqiptare që i kanë sfiduar vitet?

Inis Gjoni

 

Eli Fara

Valbona Selimllari

 

Rovena Dilo

Rudina Magjistari

 

Albërie Hadërgjonaj

Manjola Nallbani

 

Ledina Çelo

Aurela Gaçe

Eranda Libohova

Burimi: Iconstyle.al