NUK DINI SI TI LYENI FLOKËT KËTË VJESHTË? Ja çilat ngjyra do të bëjnë namin këtë sezon (FOTO) – AlpeGossip
NUK DINI SI TI LYENI FLOKËT KËTË VJESHTË? Ja çilat ngjyra do të bëjnë namin këtë sezon (FOTO)

NUK DINI SI TI LYENI FLOKËT KËTË VJESHTË? Ja çilat ngjyra do të bëjnë namin këtë sezon (FOTO)

Pavarësisht që një pjesë e mirë e juaja është duke marrë rreze buzë detit, e dimë mirë që hera herës mendja ju shkon tek flokët e shtatorit. Sezoni i ri ka nevojë për flokë të rinj, të shëndetshëm dhe që kërkojnë vëmendje.

Ç’të bëni këtë vjeshtë, e mësoni tani!

Ombre kanellë

Nëse këtë ngjyrë e mban një prej grave më të bukura të botës, ç’ju pengon ta provoni? Një nuancë prej bruneje që i jep edhe më shumë dritë fytyrës suaj.

Bjonde në kafe

Mbajeni mend këtë ngjyrë pasi do ta shihni shumë shpesh sezonin e ardhshëm!

E zezë me shkëlqim!

Nëse ke qenë historikisht brune, është koha për t’i dhënë pak shkëlqim flokëve të tu!

Portokalli në të kuqe

E kuqja nuk del ndonjëherë nga moda në vjeshtë dhe 2019-ta nuk përbën ndonjë ndryshim.

Rrënja e errët që zbehet drejt fundit.

Kjo ngjyrë do të bëjë namin duke menduar që do te jeni ende te nxira!

Mjalt

Nëse je mes brunes dhe bjondes, zgjidh mjaltin dhe mbaron historia!