Klaudia ju kthen të pasmet dhe ju paralajmëron: Kujdes kur ta shikoni këtë FOTO sepse unë… – AlpeGossip
Klaudia ju kthen të pasmet dhe ju paralajmëron: Kujdes kur ta shikoni këtë FOTO sepse unë…

Klaudia ju kthen të pasmet dhe ju paralajmëron: Kujdes kur ta shikoni këtë FOTO sepse unë…

ritikohet shpesh nga ndjekësit e saj, por ia arrin gjithnjë qëllimit që të tërheq vëmendjen.

Balerina shqiptare, Klaudia Pepa, e cila po vazhdon karrierën e saj në Itali, nuk mungon asnjë ditë në rrjetet sociale.

Në postimin e saj të fundit në “Instagram”, pozon e mbështetur në një mur, ndërsa kthen kurrizin nga aparati. E veshur me mbathje dhe një bluzë me kapuç, e kuptojmë se ku mund t’i keni të gjithë sytë.

Por kujdes, sepse do të “kapeni mat”!

 

“Të kapa! Kush më pa?”, pyet Pepa.