DEBATI I ASHPËR/ Neda Balluku flet për Arjan Konomin: Ai e kaloi në personale – AlpeGossip
DEBATI I ASHPËR/ Neda Balluku flet për Arjan Konomin: Ai e kaloi në personale

DEBATI I ASHPËR/ Neda Balluku flet për Arjan Konomin: Ai e kaloi në personale

Debati mes dy opinionistëve të “Për’puthen” ka bërë bujë ditët e fundit, prandaj është diskutuar së fundmi edhe në “Goca dhe Gra”, ku e ftuar ishte Neda Balluku.

Debati i ashpër, Neda Balluku flet për Arjan Konomin: Ai e kaloi

Neda ka treguar se nuk kishte asgjë personale me Arjanin, por kishte ndjerë një batutë të përsëritur nga ana e tij dhe u shpreh se opinionisti kaloi kufirin.

Debati i ashpër, Neda Balluku flet për Arjan Konomin: Ai e kaloi

Neda Balluku: Nuk është tendenca ime të bëj debate. Debati mes meje dhe Arjanit kaloi goxha në personale. Nga ana ime nuk kishte nisur më herët por e kam ndjerë gjatë gjithë kohës një lloj batute që nuk mbaronte asnjëherë. Në televizion batutën duhet ta mbash, ta marrësh me humor. Unë po debatoja me dy konkurrentë, po jepja një opinionin tim për një marrëdhënie aty. Ndodhi ndërhyrja dhe unë nuk e lejova më sepse kufiri aq është. Secili nga ne është ndryshe të gjithë kemi limitet tona. Ai është një njeri që ka një lloj eksperiencë, nuk është hera e parë që bën debat në një televizion. Unë dhashë vetëm përgjigje të cilat mendoja se i meritonte situata. Më erdhi më shumë keq që u bëmë personazhe pa dashur.