“GËZUAR DITËLINDJEN JETË!”/ FOTO: Urimi i Andrrës për Sinanin më shumë se i ndjerë. Ja çfarë për… – AlpeGossip
“GËZUAR DITËLINDJEN JETË!”/ FOTO: Urimi i Andrrës për Sinanin më shumë se i ndjerë. Ja çfarë për…

“GËZUAR DITËLINDJEN JETË!”/ FOTO: Urimi i Andrrës për Sinanin më shumë se i ndjerë. Ja çfarë për…

Këngëtari Sinan Hoxha feston sot ditëlindjen e tij të 43-të. Në këtë ditë speciale të tij, natyrisht që nuk mund të mungonte edhe një urim i ëmbël nga bashkëshortja e tij, Andrra Destani.  Ajo ka zgjedhur një foto nga ceremonia e tyre e dasmës, ku shfaqen duke u puthur për të uruar bashkëshortin e saj në këtë ditëlindje.  Andrra dhe Sinani janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar, të cilët janë bekuar edhe me një djalë të vogël që quhet Ansi.

“Gëzuar ditëlindjen jetë”, shkruan Andrra krahas fotos.