SEKSI DHE PROVOKUESE/ Rikthehet Bora Zemani dhe "çmend" rrjetin e veshur me... (FOTO) - AlpeGossip
SEKSI DHE PROVOKUESE/ Rikthehet Bora Zemani dhe “çmend” rrjetin e veshur me… (FOTO)

SEKSI DHE PROVOKUESE/ Rikthehet Bora Zemani dhe “çmend” rrjetin e veshur me… (FOTO)

Bora Zemani është njëra nga prezantueset e shumta shqiptare që përveç arritjeve në profesion komentohen shumë edhe për pamjen.

Së fundi, Bora ka publikuar një imazh e tëra në të zeza. Veshur me fustanin e zi, flokët e zeza dhe nuancat e grimit komplet të zeza.

Këto imazhe ajo i kishte publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” ku edhe kishte marrë shumë komente dhe pëlqime.

Ndryshe, Bora po komentohet shumë edhe për jetën private të saj e sidomos lidhjet e dashurisë