DASHURI DHE BUZËQESHJE/ Stresi më familjar se kurrë,kësaj here pozon me…(FOTO) – AlpeGossip
DASHURI DHE BUZËQESHJE/ Stresi më familjar se kurrë,kësaj here pozon me…(FOTO)

DASHURI DHE BUZËQESHJE/ Stresi më familjar se kurrë,kësaj here pozon me…(FOTO)

Reperi i njohur Stresi ka treguar gjithnjë afeksionin që ka për familjen dhe gjithashtu dashurinë për Kejsin të fejuarën e tij.
Këtë herë Stresi ka publikuar në rrjete sociale një foto me motrën e tij. Vëlla e motër duken mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Ndërkohë vetëm pak javë më parë reperi është fejuar nuk humb rast pa treguar sesa i dashuruar është.