“O KËNGËTARE PLAYBACK”/ Robert Berisha dhe Ronela Hajati “zihen keq” në emisionin e Luanës (FOTO) – AlpeGossip
“O KËNGËTARE PLAYBACK”/ Robert Berisha dhe Ronela Hajati “zihen keq” në emisionin e Luanës (FOTO)

“O KËNGËTARE PLAYBACK”/ Robert Berisha dhe Ronela Hajati “zihen keq” në emisionin e Luanës (FOTO)

Ditën e djeshme në emisionin “shiko kush luan” me moderatoren Luana Vjollcën kanë qenë të ftuar dy këngëtarët e njohur Robert Berisha dhe Ronela Hajati.

Në lojën “ndaje ose pije” Zaimina Vasjari i ka drejtuar pyetjen “Cila ka qenë pagesa më e ult në konecrte” dhe përgjigja e Robertit ka qenë “800 euro“.

Menjëherë në lojë është përfshir edhe Ronela Hajati ku e ka nxehur keq Robertin kur i thotë se “kur ka kënduar Zaimina ti nuk ke qenë pjesë e muzikës” këngëtari nuk ia ka përtuar duket e sulmuar  dhe cilësuar këngëtare “palyback-u”