AULONA NUK MBAN MË/ Shpërthen ndaj fansave: Të sëmurë, të zhdukeni që këtu (FOTO) – AlpeGossip
AULONA NUK MBAN MË/ Shpërthen ndaj fansave: Të sëmurë, të zhdukeni që këtu (FOTO)

AULONA NUK MBAN MË/ Shpërthen ndaj fansave: Të sëmurë, të zhdukeni që këtu (FOTO)

Disa ditë më parë, moderatorja Aulona Musta publikoi një foto të vajzës së saj dhe bashkëshortit teksa ky i fundit i tregonte një përrall. Amara e vogël shfaqej në foto pa reçipeta plazhi dhe për këtë arsye Instagrami e fshiu.

Aulona menjëherë e shpërndau lajmërimin e Instagram në rrjetet sociale dhe nëpërmjet një statusi ka shpërthyer kundër të gjithë atyre që i bën report fotos së vajzës së saj.

“Tani, unë realisht nuk e di sa i sëmurë p.si.ki.k duhet të jesh që t’i bësh report një fotoje të mrekullueshme ku Amara ka dalë me babain e saj, duke i treguar përralla, me arsyen që Amara, një vajzë 4 vjeçe s’ka veshur reçipeta. Instagrami sapo e fshiu këtë foto me pretekstin se kishtenuditet dhe pamje të pahijshme për Instagram. Dua të them, Çfarë dreqin!

Duke qenë se mua ma fshiu Instagram- i foton, nëse dikush nga gjithë ndjekëset që kanë komentuar me ato dy të semurat p.si.ki.ke që thonin se është turp të dali vajza kështu, i kanë emrat ju lutem të m’i japë që t’i bëjmë të dyja faqeve një report kolektiv. Sepse janë qenie si ato që e bëjnë të shëmtuar Instagram- in dhe duhet të zhduken që këtu!!!!”, ka shkruar Aulona.