"KUR S'JE PËR ME..."/ Video ku ra në mes të skenës bëri xhiron e rrjetit, reagon Rina Balaj (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
“KUR S’JE PËR ME…”/ Video ku ra në mes të skenës bëri xhiron e rrjetit, reagon Rina Balaj (FOTO+VIDEO)

“KUR S’JE PËR ME…”/ Video ku ra në mes të skenës bëri xhiron e rrjetit, reagon Rina Balaj (FOTO+VIDEO)

Ditën e djeshme në të gjitha mediat u shpërnda me shpejtësi një video e reperes Rina e cila teksa po këndonte në skenën e “Alba Festival” u rrëzua përpara publikut. Video u komentua gjatë mirëpo, Rina zgjodhi mos të fliste për të.

Por komentuesit nuk kanë ngurruar ta komentojnë rënien e saj në skenë, dhe Rina nuk ka duruar nga komentet dhe ka reaguar menjëherë.

“Kur s’je për me vesh fustan mos vesh dreq, se copa ishe kon tu ba he copa, u bofsh jarabi”, ka komentuar njëri nga fansat teksa Rina ja ka kthyer: “Uuuu tybistikfa” që do të thotë “larg e keqja”.