KENI NJË DASËM? Ja çfarë ngjyrash duhet të vishni që të dukeni perfekt – AlpeGossip
KENI NJË DASËM? Ja çfarë ngjyrash duhet të vishni që të dukeni perfekt

KENI NJË DASËM? Ja çfarë ngjyrash duhet të vishni që të dukeni perfekt

Nëse tani afër ke një dasmë dhe ende nuk e ke ndarë mendjen se ç’fustan do veshësh, ky artikull do të të ndihmojë të zgjedhësh fillimisht ngjyrën e tij. Për një dukje sa më elegante dhe pranverore njëkohësisht, të sugjerojmë 4 nuancat e mëposhtme:

#1 Rozë e ndezur

~Jessica Alba~

~Miranda Kerr~

~Rihanna~

#2 E verdhë

~Meghan Markle~

~Jennifer Lopez~

~Renee Zellweger~

#3 E gjelbër

~Meghan Markle~

~ Miranda Kerr~

~ Keira Knightley ~

~Lupita Nyong’o~

#4 Bojë qielli

~Elsa Hosk~

~Kirsten Dunst~

~Charlize Theron~