Këngëtarja shqiptare vuan nga ankthi: Unë qaj shumë, kam terapistin por është një betejë e përditshme – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare vuan nga ankthi: Unë qaj shumë, kam terapistin por është një betejë e përditshme

Këngëtarja shqiptare vuan nga ankthi: Unë qaj shumë, kam terapistin por është një betejë e përditshme

Kur flasim për ankthin është një ndjesi që në mënyra të ndryshme të gjithë e kemi kalur por ka disa persona që e përjetojnë shumë keq .

Një ndër to është edhe këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Bebe Rexha e cila në një intervistë për “Teen Vogue” ka rrëfyer se vuan nga ankthi dhe kjo i ka ndodhur që kur ishte në moshë të vogël .

“Unë qaj shumë dhe kaloj në një gjëndje shumë të vështirë. Kam terapistin tim personal dhe gjithashtu disa njerëz që më ndihmojnë duke folur me ta. Por është një betëjë e përditshme” – është shprehur Bebe.

Ajo gjithashtu ka treguar se mundohet që të jetë e zënë gjatë gjithë kohës sepse në vetmi mund ti krijohet gjendja e ankthit.