"E FËLLIQE FIGURËN E MASHKULLIT"/ Poza e grimierit të njohur amerikan acaron shqiptarët (FOTO) - AlpeGossip
“E FËLLIQE FIGURËN E MASHKULLIT”/ Poza e grimierit të njohur amerikan acaron shqiptarët (FOTO)

“E FËLLIQE FIGURËN E MASHKULLIT”/ Poza e grimierit të njohur amerikan acaron shqiptarët (FOTO)

Ariel Tejada është tashmë një figurë e njohur për publikun shqiptar, si grimieri i Kylie Jenner dhe miku i ngushtë i Anxhelina Hadërgjonajt e cila shihet shpesh në shoqërinë e tij dhe ndajnë të njëjtin apartament.

Ditën e sotme Anxhelina ka postuar me Arielin një foto që ka ngjallur shumë zemërim tek shqiptarët për shkak të veshjes së grimierit.

“Cuni huj trupin me mire sesa une. Dy shoqe ju dhe duheni si motra”, shkruan një komentues. “Tmerr fundibotes, U prishdynjaja, Persona si puna ketij e flliqin figuren e mashkullit”, shkruajnë të tjerë shqiptarë.